Părinţii a trei copii din Bihor, suspectaţi că i-au împiedicat pe minori să meargă la şcoală, după ce i-au retras, începând cu 2019, au fost trimişi în judecată de procurori, a informat, vineri, 26 iunie, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea.   Cei doi soţi, care au două fete de 15 şi 10 […]

Articolul Părinți acuzați că și-au retras copiii de la școală apare prima dată în Radio Romania Cluj.

Citește articolul complet pe Radio Cluj →