Părinţii a trei copii din Bihor, suspectaţi că i-au împiedicat pe minori să meargă la şcoală după ce i-a retras începând cu 2019, au fost trimişi în judecată de procurori, a informat, vineri, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea. Cei doi soţi, care au două fete de 15 şi 10 ani şi un […]

Citește articolul complet pe Observator de Constanta →