Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe DCNews →Părinţi din Bihor trimişi în judecată de procurori după ce şi-au retras cei trei copii de la şcoală
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea a transmis, vineri, că părinţii a trei copii din Bihor, suspectaţi că i-au împiedicat pe minori să meargă la şcoală după ce i-a retras începând cu anul 2019, au fost trimişi în judecată de procurori.
Citește și aceste articole
Observator de Constanta
Doi părinţi din Bihor, trimişi în judecată pentru că şi-au retras copiii de la școală
26 iunie 2026
Știri Pe Surse
Părinții din Bihor, care și-au retras copiii de la școală, au fost trimiși în judecată. Acuzațiile procurorilor
26 iunie 2026
Ziare.com
Părinți trimiși în judecată pentru că și-ar fi împiedicat copiii să meargă la școală
26 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

