Urmează zile de foc, cu temperaturi caniculare în aproape toată țara, dar și averse. ANM a emis mai multe avertizări cod galben și o informare meteorologică. Şi Europa se topește. Avem şcoli închise în Franța. Cea mai călduroasă săptămână înregistrată vreodată în Belgia. Caniculă din UK până în Elveția. Informarea meteo de la noi este …

The post După canicula, vin furtunile. Trei coduri galbene luni și marți appeared first on spotmedia.ro.

Citește articolul complet pe Spotmedia →