Astăzi, 22 iunie, polițiștii Brigăzii de Combatere a Criminalității Organizate București, împreună cu procurorii D.I.I.C.O.T. – Structura Centrală,  au pus în aplicare 15 mandate de percheziție domiciliară, în municipiul București și în județele Ilfov și Dâmbovița, într-o cauză privind săvârșirea infracțiunilor de constituirea unui grup infracțional organizat, trafic de droguri de risc, trafic de droguri […]

Citește articolul complet pe Viitorul Ilfovean →