Doi polițiști de patrulare au fost grav răniți după ce au fost loviți de un automobil pe traseul R6, în apropierea satului Grigorăuca, raionul Sîngerei. Potrivit informațiilor oferite de Poliția Națională, accidentul s-a produs în timp ce cei doi agenți se aflau pe acostament, în afara autospecialei de serviciu, care era staționată regulamentar cu semnalele […]

The post Doi polițiști de patrulare, spulberați de un automobil la Sîngerei. Victimele sunt în stare extrem de gravă appeared first on Ecoul Nordului.

Citește articolul complet pe Ecoul Nostru →