Doi polițiști piteșteni, aflați în afara serviciului, au fost răniți azi într-un accident rutier, petrecut la Pitești. În această după-amiază, polițiștii piteșteni au fost sesizați cu privire la un accident rutier produs pe bld. Nicolae Bălcescu din Pitești, în care au fost implicate un autoturism, o motocicletă și un pieton. ”Din verificările preliminare, efectuate de […]

Articolul Accident rutier la Pitești, între un autoturism, o motocicletă și un pieton. Doi polițiști, răniți apare prima dată în Singurul site din Argeș cu știri în limba engleză.

Citește articolul complet pe Argesul Online →