Doi polițiști de patrulare au fost grav răniți după ce au fost loviți de o mașină pe traseul R6, în apropierea satului Grigorăuca din raionul Sângerei. Potrivit Poliției, accidentul a avut loc în această după-amiază. Cei doi agenți de patrulare activau pe traseul respectiv și se aflau pe acostament, în afara autospecialei de serviciu, care […]
Articolul Accident grav la Sângerei: Doi polițiști de patrulare, loviți de o mașină apare prima dată în Vocea Basarabiei.
Citește articolul complet pe Vocea Basarabiei (Rep. Moldova) →

