Clipe de panică au avut loc în Alba Iulia, unde un bebeluș de doar 4 luni a rămas blocat într-o mașină, la peste 30°C. Asta, după ce autoturismul s-a blocat accidental cu cheile în interior.
Articolul Clipe de groază în Alba Iulia. Un bebeluș, salvat de un jandarm dintr-o mașină în care erau peste 30°C apare prima dată în Romania TV.

