Momente de panică pentru doi părinți din Alba Iulia, după ce sistemul de inchidere al autoturismului s-a activat accidental cu cheile în interior, iar copilul a rămas blocat în mașină, pe o caniculă infernală (peste 30 de grade Celsius). „Situația a fost observată de un jandarm, aflat în timpul liber. Având în vedere temperatura ridicată […]
© G4Media.ro.

