Doi părinți din Alba Iulia au trecut prin momente de panică după ce sistemul de inchidere al autoturismului s-a activat accidental cu cheile în interior, iar copilul de 4 luni a rămas blocat în mașină. Doi părinți din Alba Iulia au trecut prin clipe de coșmar Potrivit comunicatului emis de Jandarmeria Română, un jandarm aflat […]
Un copil de 4 luni a fost salvat dintr-o mașină încuiată accidental, la peste 30 de grade Celsius. Un jandarm aflat în timpul liber a intervenit
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Doi părinți din Alba Iulia au trecut prin momente de panică după ce sistemul de inchidere al autoturismului s-a activat accidental cu cheile în interior, iar copilul de 4 luni a rămas blocat în mașină. Doi părinți din Alba Iulia au trecut prin clipe de coșmar Potrivit comunicatului emis de Jandarmeria Română, un jandarm aflat […]
Citește și aceste articole
G4Media
Copil de 4 luni, salvat dintr-o mașină încuiată accidental, la peste 30 de grade Celsius
25 iunie 2026
Ziua de Constanta
Copil de 4 luni, salvat de un jandarm in timpul liber dintr-o masina incuiata accidental, la peste peste 30 C
25 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

