Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Adevărul →Clipe de groază în Alba Iulia. Un bebeluș a fost salvat dintr-o mașină încinsă la peste 30°C de un jandarm aflat în timpul liber
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Clipe de panică în Alba Iulia, unde un bebeluș de 4 luni a rămas blocat într-o mașină încinsă la peste 30°C, după ce autoturismul s-a încuiat accidental cu cheile în interior. Situația a fost salvată în ultimul moment de intervenția unui jandarm aflat în timpul liber.
Citește și aceste articole
Mesagerul de Alba
La un pas de tragedie: bebeluș de patru luni, prins într-o mașină încuiată în plină căldură
25 iunie 2026
G4Media
Copil de 4 luni, salvat dintr-o mașină încuiată accidental, la peste 30 de grade Celsius
25 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

