Un bebeluş de patru luni a rămas blocat, joi, 25 iunie, la peste 30 de grade Celsius, la Alba Iulia, într-o maşină încuiată accidental, de unde a fost scos după ce un jandarm a spart, cu acordul proprietarilor, un geam al autoturismului. Situația a fost făcută publică de Jandarmeria Română pe pagina de socializare. „Momente…
Articolul VIDEO / Un bebeluş de patru luni a rămas blocat, accidental, în maşină, pe caniculă, în Alba Iulia. Un jandarm a spart geamul ca să-l scoată apare prima dată în Știri Sibiu.

