Conflictul din PNL se adâncește după schimbarea radicală de poziție a conducerii partidului față de PSD. Europarlamentarul Rareș Bogdan, aflat printre liberalii „pe lista neagră” după ce a susținut învestirea Guvernului Veștea, acuză conducerea lui Ilie Bolojan de ipocrizie și dublu standard, susținând că liberalii au blocat, în urmă cu doar câteva zile, un executiv […]

Citește articolul complet pe Gândul →