Într-o postare pe Facebook, europarlamentarul Rareș Bogdan acuză conducerea PNL de „ipocrizie fără margini”, întrucât Ilie Bolojan și echipa lui sunt dispuși să voteze instalarea unui guvern minoritar al PSD, deși au amenințat cu excluderea liberalii care au vrut să voteze guvernul Veștea, condus de un liberal și cu șase miniștri din PNL. „Sancționați pentru …
Unul din disidenții din PNL, atac la adresa conducerii. „Bolojan și camarila slugilor anunță că va vota un guvern exclusiv PSD. Pe ei cine îi sancționează?”
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Într-o postare pe Facebook, europarlamentarul Rareș Bogdan acuză conducerea PNL de „ipocrizie fără margini”, întrucât Ilie Bolojan și echipa lui sunt dispuși să voteze instalarea unui guvern minoritar al PSD, deși au amenințat cu excluderea liberalii care au vrut să voteze guvernul Veștea, condus de un liberal și cu șase miniștri din PNL. „Sancționați pentru …
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

