Europarlamentarul PNL Rareș Bogdan acuză actuala conducere liberală de dublu standard și ipocrizie politică, după ce partidul a anunțat că ar putea susține un guvern minoritar PSD. El susține că tabăra Bolojan a sancționat și a cerut excluderea celor care au susținut Guvernul Veștea, deși acesta avea în componență un premier, un vicepremier și cinci […]
Rareș Bogdan acuză PNL de ipocrizie: „Dai vot unui pesedist, dar acum două zile ai blocat un liberal”
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Europarlamentarul PNL Rareș Bogdan acuză actuala conducere liberală de dublu standard și ipocrizie politică, după ce partidul a anunțat că ar putea susține un guvern minoritar PSD. El susține că tabăra Bolojan a sancționat și a cerut excluderea celor care au susținut Guvernul Veștea, deși acesta avea în componență un premier, un vicepremier și cinci […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

