Europarlamentarul Rareș Bogdan a lansat un atac la adresa conducerii PNL, acuzând inconsecvențe politice în contextul discuțiilor privind formarea unui nou guvern: Ipocrizie fără margini. Dai vot unui pesedist, dar acum două zile ai blocat un liberal.” În mesajul publicat pe Facebook, acesta critică ideea ca liberalii să susțină un executiv condus de PSD, în […]

Citește articolul complet pe Sursa Zilei →