Printr-o decizie a Guvernului, familiile celor doi polițiști decedați ieri la Sângerei, în urma unui grav accident produs în timpul exercitării atribuțiilor de serviciu, vor primi un ajutor material unic în valoare de un milion de lei fiecare. Vă reamintim că, doi polițiști de patrulare au decedat după ce au fost loviți violent de un […]
Post-ul apare prima dată în Observatorul de Nord.
Citește articolul complet pe Observatorul de Nord - Rep. Moldova →

