Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe News.ro →Adrian Veştea, la plecarea de la sediul AUR: Am deschidere pentru orice solicitare care poate duce la o mai bună guvernare
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Premierul desemnat, Adrian Veştea, a anunţat, luni seară, la plecarea de la sediul AUR, că s-a discutat despre măsuri economice. ”Am deschidere pentru orice solicitare care poate duce la o mai bună guvernare”, a transmis Veştea.
Citește și aceste articole
Ziaruldeiasi
Ce a discutat Adrian Veștea cu liderii AUR înainte de votul din Parlament: „Vom merge la învestire”
22 iunie 2026
Observatorulph
Veștea, după întâlnirea cu Simion: Am deschidere către orice solicitare
22 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

