După aproape două ore de discuții, premierul desemnat Adrian Veștea a anunțat că că „are deschidere către orice solicitare de la AUR”. Acesta a susținut că a discutat chestiuni economice. De voturile AUR depinde învestirea Guvernului Veștea. Premierul desemnat, Adrian Veștea, a susținut, la plecarea din sediu AUR o scurtă declarație în care a precizat […]

Articolul Veștea, după întâlnirea cu Simion: Am deschidere către orice solicitare apare prima dată în Observatorul Prahovean.

Citește articolul complet pe Observatorulph →