Premierul desemnat, Adrian Veştea, a anunţat, luni seară, la plecarea de la sediul AUR, că s-a discutat despre măsuri economice. „Am deschidere pentru orice solicitare care poate duce la o mai bună guvernare”, a transmis Veştea, scrie news.ro.
Articolul Ce a discutat Adrian Veștea cu liderii AUR înainte de votul din Parlament: „Vom merge la învestire” apare prima dată în Ziarul de Iaşi – liderul presei ieşene.

