EHF a anunţat, luni, lista cluburilor confirmate pentru participarea în sezonul 2026-2027 al Ligii Campionilor. La feminin, vicecampioana CSM Bucureşti a primit locul solicitat prin upgrade şi se alătură campioanei Gloria Bistriţa, care avea locul garantat. Tot garantat este şi locul campioanei la masculin, Dinamo Bucureşti. CSM Bucureşti şi Dinamo, în Champions League Potrivit EHF, […]
The post CSM Bucureşti şi Dinamo, în Champions League appeared first on Antena Sport.

