EHF a făcut publică lista echipelor confirmate pentru sezonul 2026-2027 al Ligii Campionilor la handbal. România va avea în total trei reprezentante: CSM București și Gloria Bistrița la feminin, iar Dinamo București la masculin. Dinamo, Gloria Bistrița și CSM București, în viitorul sezon al Ligii Campionilor din handbal Gloria Bistrița și Dinamo aveau garantată participarea […]
© G4Media.ro.

