România va fi reprezentată de trei cluburi în noul sezon 2026-2027 al Ligii Campionilor la handbal. Federația Europeană a aprobat cererea de upgrade pentru CSM București la feminin, astfel că „tigroaicele” se alătură campioanelor Gloria Bistrița și Dinamo București în cea mai importantă competiție continentală.   Federația Europeană de Handbal a publicat lista oficială a […]

Citește articolul complet pe Salajanul →