Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Știri Pe Surse →CSM București revine în Liga Campionilor. România va avea două reprezentante în competiție
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
EHF a anunţat, luni, lista cluburilor confirmate pentru participarea în sezonul 2026-2027 al Ligii Campionilor. La feminin, vicecampioana CSM Bucureşti a primit locul solicitat prin upgrade şi se alătură campioanei Gloria Bistriţa, care avea locul ga…
Citește și aceste articole
Ziare.com
Doar Gloria Bistrița e sigură de Liga Campionilor. CSM București așteaptă decizia salvatoare
10 iunie 2026
Știri Pe Surse
Gloria Bistriţa are loc garantat în Liga Campionilor, CSM Bucureşti aşteaptă decizia EHF
10 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

