Mai mulți liberali care se poziționaseră în tabăra lui Adrian Veștea s-au fotografiat miercuri cu liderul PSD Sorin Grindeanu la sediul Ambasadei SUA, cu ocazia recepției de Ziua Independenței. Fotografia a fost prezentată de deputatul Lucian Bode pe contul său de Facebook, preluată de G4media. Fotografia a fost publicată chiar în ziua în care Sorin …

Citește articolul complet pe HotNews →