O fotografie realizată la recepția de miercuri de la ambasada SUA a devenit virală datorită faptului că i-a reunit pe rebelii din PNL, care s-au pozat alături de social-democrați și de Eugen Tomac.

Articolul Poză ”de familie” la Ambasada SUA. Rebelii din PNL s-au fotografiat alături de social-democrați și de Tomac. Apariție-surpriză la recepția dedicată independenței SUA apare prima dată în Romania TV.

Citește articolul complet pe Romaniatv →