Mai mulți puciști din PNL s-au fotografiat miercuri în grup cu liderul PSD Sorin Grindeanu la sediul Ambasadei SUA cu ocazia recepției de Ziua Independenței. Fotografia, postată de Lucian Bode pe contul său de facebook, a fost făcută chiar în ziua în care președintele PSD a anunțat că vrea să fie premier, fiind desemnat de […]
© G4Media.ro.

