România, reprezentată de secretarul de stat în Ministerul Energiei Cristian Buşoi, a semnat, la reuniunea miniştrilor Energiei, acordul tripartit privind stocarea energiei.

The post Reuniunea miniştrilor Energiei | România a semnat acordul tripartit privind stocarea energiei appeared first on tvrinfo.ro.

Citește articolul complet pe Tvrinfo →