Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Gorj Pandurul →Primar: „Bani 0, lucrări 0! După 22 de ani la primărie, am trăit să văd 0 lei de la Consiliul Județean!”
Notele editorului
Nu a primit niciun leu anul acesta de la Consiliul Județean și toate investițiile sunt blocate din cauza lipsei de finanțare. Se întâmplă în comuna Slivilești, acolo unde nu este niciun șantier deschis, iar banii economisiți în trecută din redevența…
Citește și aceste articole
Radio Infinit Gorj
Primar: Renunțăm la investiții, dacă asta se dorește. Nimeni nu aduce bani de acasă
29 mai 2026
Bună Ziua Iași
Deputatul Bogdan Cojocaru: „Dezastrul de la Consiliul Județean Iași, confirmat de la nivelul Guvernului!”
20 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

