Primarul orașului Tismana, Narcis Petre Remetea, a fost condus joi dimineață la sediul Inspectoratului de Poliție Județean Gorj, unde este audiat de anchetatori într-o cauză penală. Polițiștii desfășoară activități de cercetare sub coordonarea procurorului de caz, iar edilul a fost adus pentru a oferi explicații în cadrul dosarului. La acest moment, autoritățile nu au comunicat …
Articolul Primarul din Tismana a fost săltat de polițiști apare prima dată în Gorj Tv.

