Premierul demis, Ilie Bolojan, a fost prezent marți seara, la recepția oferită de Ambasada SUA la București, cu ocazia Zilei Naționale a Statelor Unite ale Americii, în cadrul campaniei „Freedom 250” – prin care SUA sărbătoresc 250 de ani de independență. În discursul său, Bolojan s-a referti la influența covârșitoare pe care SUA A avut-o […]
© G4Media.ro.

