Atât președintele României, Nicușor Dan, cât și premierul demis, Ilie Bolojan, au fost prezent marți seara, la recepția oferită de Ambasada SUA la București, cu ocazia Zilei Naționale a Statelor Unite ale Americii, în cadrul campaniei „Freedom 250” – prin care SUA sărbătoresc 250 de ani de independență. Cei doi au afișat o atitudine cordială, […]
© G4Media.ro.

