Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Mediafax →Mihai Fifor despre învestirea Guvernului Veștea: „Românii au avut parte de o demonstrație de cinism politic”
Notele editorului
Președintele PSD Arad, Mihai Fifor, a criticat dur partidele care nu au susținut învestirea Guvernului Veștea. Reacția a fost publicată pe pagina sa de Facebook, după votul din Parlament în urma căruia Executivul nu a obținut numărul necesar de voturi.
Citește și aceste articole
HotNews
Lider PSD: „Aseară, românii au avut parte de cinism politic în forma sa cea mai pură”
23 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

