Deputatul social-democrat Mihai Fifor, liderul PSD Arad, a transmis un mesaj plin de critici, în care acuză „cinism politic” și „iresponsabilitate politică”, în contextul în care Parlamentul a respins învestirea Guvernului Veștea, scrie national.ro. Mihai Fifor a susținut, într-o postare făcută marți dimineață, în contextul în care în urmă cu doar câteva ore Parlamentul a […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →