„𝐏𝐨𝐡𝐭𝐚 𝐜𝐞-𝐚𝐮 𝐩𝐨𝐡𝐭𝐢𝐭! Veselie mare la PNL! Țara nu are guvern! Un dezastru absolut. O țară disperată și politicieni veseli/țâfnoși, care încă speră că ajung ei la ciolan. 𝐏𝐍𝐋 𝐢̂𝐬̦𝐢 𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐞 𝐯𝐢𝐬𝐮𝐥 𝐢̂𝐧 𝐬𝐟𝐚̂𝐫𝐬̦𝐢𝐭: 𝐩𝐨𝐚𝐭𝐞 𝐢𝐧𝐭𝐫𝐚 𝐢̂𝐧 𝐨𝐩𝐨𝐳𝐢𝐭̦𝐢𝐞, 𝐚𝐬̦𝐚 𝐜𝐮𝐦 𝐬̦𝐢-𝐚 𝐝𝐨𝐫𝐢𝐭. 𝐈̂𝐧 𝐚𝐜𝐞𝐥𝐚𝐬̦𝐢 𝐭𝐢𝐦𝐩, 𝐏𝐍𝐋 𝐯𝐚 𝐩𝐮𝐭𝐞𝐚 𝐯𝐨𝐭𝐚 𝐠𝐮𝐯𝐞𝐫𝐧𝐮𝐥 𝐏𝐒𝐃! Exact așa cum ne […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →