Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Digifm →Kelemen Hunor: „Există un singur om care astăzi a câştigat. Talentul trebuie recunoscut. Felicitări, George Simion, ai dat şah şi mat!” UDMR va părăsi sala
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, a declarat luni seară, în plenul reunit, la votul de învestitură a guvernului Veştea, că există un singur om care astăzi a câştigat iar talentul trebuie recunoscut. ”Felicitări, George Simion, ai dat şah şi mat!”, a transmit liderul UDMR.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

