După ce a obţinut o remiză împotriva Belgiei (0-0), naționala Iranului a lăsat un mesaj în vestiarul de pe stadionul SoFi, pentru a le mulţumi celor de la Los Angeles pentru ospitalitate, înainte de a se îndrepta spre Seattle, pentru a juca vineri al treilea meci din grupa de la Cupa Mondială, împotriva Egiptului.

Citește articolul complet pe Digi Sport →