După ce a obţinut o remiză de 0-0 împotriva Belgiei duminică seară, echipa iraniană a lăsat un mesaj în vestiarul de pe stadionul SoFi pentru a mulţumi celor de la Los Angeles pentru ospitalitate, înainte de a se îndrepta spre Seattle pentru a juca vineri al treilea meci din grupa de la Cupa Mondială împotriva Egiptului.
Ce mesaj au lăsat jucătorii Iranului în vestiarul SoFi Stadium la Cupa Mondială 2026
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
După ce a obţinut o remiză de 0-0 împotriva Belgiei duminică seară, echipa iraniană a lăsat un mesaj în vestiarul de pe stadionul SoFi pentru a mulţumi celor de la Los Angeles pentru ospitalitate, înainte de a se îndrepta spre Seattle pentru a juca vineri al treilea meci din grupa de la Cupa Mondială împotriva Egiptului.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

