După ce a obţinut o remiză de 0-0 împotriva Belgiei duminică seară, echipa iraniană a lăsat un mesaj în vestiarul de pe stadionul SoFi pentru a mulţumi celor de la Los Angeles pentru ospitalitate, înainte de a se îndrepta spre Seattle pentru a juca vineri al treilea meci din grupa de la Cupa Mondială împotriva Egiptului.
Cupa Mondială 2026: Mesajul lăsat de jucătorii Iranului în vestiarul SoFI Stadium din Los Angeles: Am venit cu mândrie, am jucat cu onoare şi plecăm cu demnitate
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
După ce a obţinut o remiză de 0-0 împotriva Belgiei duminică seară, echipa iraniană a lăsat un mesaj în vestiarul de pe stadionul SoFi pentru a mulţumi celor de la Los Angeles pentru ospitalitate, înainte de a se îndrepta spre Seattle pentru a juca vineri al treilea meci din grupa de la Cupa Mondială împotriva Egiptului.
Citește și aceste articole
Observator News
Ce mesaj au lăsat jucătorii Iranului în vestiarul SoFi Stadium la Cupa Mondială 2026
22 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

