După ce a obţinut o remiză de 0-0 împotriva Belgiei duminică seară, echipa iraniană a lăsat un mesaj în vestiarul de pe stadionul SoFi pentru a mulţumi celor de la Los Angeles pentru ospitalitate, înainte de a se îndrepta spre Seattle pentru a juca vineri al treilea meci din grupa de la Cupa Mondială împotriva Egiptului.

Citește articolul complet pe News.ro →