Președintele AUR, George Simion susține că luni, în seara votului din Parlament, pentru guvernul Veștea, a fost sunat de un consilier prezidenția la ora 21:15 care i-ar fi zis „E un lucru bun ca voi să votați”. Declarația a fost făcută într-o emisiunea Marius Tucă Show de la Gandul.ro. Cu câteva ore întainte de votul […]
© G4Media.ro.

