Deputatul PSD Bogdan Ivan, fost ministru în mai multe guverne, îşi asumă responsabilitatea pentru accidentul rutier în care a fost implicat, joi, pe o stradă din municipiul Bistriţa, el explicând că nu a acordat prioritate unui autobuz pe care nu l-a văzut din cauză că bătea soarele din direcţia din care acesta circula. „Putea să fie o tragedie. A fost vina mea, pentru că nu am acordat prioritate acelui autobuz”, a explicat, sâmbătă, Bogdan Ivan.
Bogdan Ivan despre accidentul în care a fost implicat, joi, la Bistriţa: Eu am fost de vină pentru că nu am acordat prioritate unui autobuz. Bătea soarele din direcţia din care a venit acel autobuz şi efectiv nu l-am văzut
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Deputatul PSD Bogdan Ivan, fost ministru în mai multe guverne, îşi asumă responsabilitatea pentru accidentul rutier în care a fost implicat, joi, pe o stradă din municipiul Bistriţa, el explicând că nu a acordat prioritate unui autobuz pe care nu l-a văzut din cauză că bătea soarele din direcţia din care acesta circula. „Putea să fie o tragedie. A fost vina mea, pentru că nu am acordat prioritate acelui autobuz”, a explicat, sâmbătă, Bogdan Ivan.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

