Fostul ministru al Energiei, social-democratul Bogdan Ivan, a fost implicat joi seara într-un accident produs în apropierea Primăriei Bistrița, pentru că nu ar fi acordat prioritate unui autobuz. Acesta a spus sâmbătă că pur și simplu n-a văzut autobuzul, recunoscând că vina îi aparține. În accident au fost implicate mașina fostului ministru și au autobuz. Accidentul […]

© G4Media.ro.

Citește articolul complet pe G4Media →