Fostul ministru al Energiei, social-democratul Bogdan Ivan, a vorbit sâmbătă despre accidentul în care a fost implicat joi seara în municipiul Bistrița, când a intrat cu autoturismul într-un autobuz. Acesta a recunoscut că incidentul a avut loc din vina sa. „Eu am fost de vină pentru că nu am acordat prioritate unui autobuz, efectiv nu […]

Citește articolul complet pe Gândul →