Părinţii a trei copii din Bihor, suspectaţi că i-au împiedicat pe minori să meargă la şcoală după ce i-a retras începând cu 2019, au fost trimişi în judecată de procurori, a informat, vineri, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea. Cei doi soţi, care au două fete de 15 şi 10 ani şi un […]
Doi părinţi din Bihor, trimişi în judecată pentru că şi-au retras copiii de la școală
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Părinţii a trei copii din Bihor, suspectaţi că i-au împiedicat pe minori să meargă la şcoală după ce i-a retras începând cu 2019, au fost trimişi în judecată de procurori, a informat, vineri, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea. Cei doi soţi, care au două fete de 15 şi 10 ani şi un […]
Citește și aceste articole
Știri Pe Surse
Părinții din Bihor, care și-au retras copiii de la școală, au fost trimiși în judecată. Acuzațiile procurorilor
26 iunie 2026
Ziare.com
Părinți trimiși în judecată pentru că și-ar fi împiedicat copiii să meargă la școală
26 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

