Federația Internațională de Gimnastică a decis recent să ridice sancțiunile și să le permită sportivilor ruși să concureze din nou sub însemnele naționale (n.r. steag și imn), dar Emil Boc nu este de acord cu acest lucru. Acum, a venit și replica rușilor, care cer pedepsirea exemplară a României. Reamintim că Cluj-Napoca se pregătește să […]
The post Ruşii cer pedepsirea exemplară a României appeared first on Prosport.

