Gloria Bistrița și CSM București sunt reprezentantele României în Liga Campionilor la handbal feminin. Cele două formații și-au aflat adversarele din sezonul 2026-2027 al competiției. CSM București va evolua în Grupa A, iar duelurile vor fi extrem de grele. Formația bucureșteană (ocupantă a locului 3 la ultima ediției a Ligii) va juca în aceeași grupă […]

© G4Media.ro.

Citește articolul complet pe G4Media →