Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →Gloria Bistriţa şi CSM Bucureşti şi-au aflat adversarele din Liga Campionilor » Dueluri de foc pentru echipele românești
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
În urma tragerii la sorți de vineri, 26 iunie, echipele românești calificate în Liga Campionilor la handbal feminin și-au aflat adversarele din faza grupelor.
Gloria Bistriţa şi CSM Bucureşti vor reprezenta România în competiția care va începe în weekendul 5/6 septembrie 2026. …
Citește și aceste articole
Gazeta Sporturilor
OFICIAL! România va avea 3 reprezentante în sezonul 2026/2027 al Ligii Campionilor la handbal
22 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

