„Am văzut un sondaj în care PNL are 51%! Și încă unul în care are 60%! Senzațional. Mirific! Dacă rămâne în opoziție, votează Guvernul PSD, iar apoi, prin „lătrăii de punctaje”, critică guvernarea, PNL va ajunge la 90%! Incredibil! Ascultați ce spune domnul ambasador Zuckerman. Sigur și acesta este un „trădător” de PNL, nu-i așa…? […]
Liberalul Alin Tişe, sarcastic: „Am văzut un sondaj în care PNL are 51%! Și încă unul în care are 60%! Senzațional. Mirific! Dacă rămâne în opoziție, votează Guvernul PSD, iar apoi, prin „lătrăii de punctaje”, critică guvernarea, PNL va ajunge la 90%!”
Notele editorului
„Am văzut un sondaj în care PNL are 51%! Și încă unul în care are 60%! Senzațional. Mirific! Dacă rămâne în opoziție, votează Guvernul PSD, iar apoi, prin „lătrăii de punctaje”, critică guvernarea, PNL va ajunge la 90%! Incredibil! Ascultați ce spune domnul ambasador Zuckerman. Sigur și acesta este un „trădător” de PNL, nu-i așa…? […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

