Preşedintele Nicuşor Dan a declarat la Cluj că înţelege foarte bine responsabilitatea mandatului său, iar deciziile pe care le ia sunt pentru binele României, dar susţine că „uneori e mai greu să distingi între pasul 1, pasul 2, pasul 3”. „Eu sunt o persoană care are o istorie de 20 de ani şi în momentul […]

© G4Media.ro.

Citește articolul complet pe G4Media →